2 izb. apartmán v Penati Golf Resort  

1/32

2 izb. apartmán v Penati Golf Resort  

Description

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2izb. apartmán v unikátnom rezorte rekreačných viliek a luxusných apartmánov pri dvoch 18-jamkových ihriskách v blízkosti obce Šajdíkove Humence a na skok do mesta Senica.
Apartmán sa nachádza v budove A priamo na súkromnej pláži v atraktívnom prostredí lesa s 24-hektárovým jazerom, ktoré je súčasťou privátneho stráženého areálu. Okrem špičkového golfového ihriska si môžete vychutnávať dokonalý relax v lesoch chránenej krajinnej oblasti Záhorie. K dispozícii je multifunkčné ihrisko (tenis, minifutbal, volejbal, basketbal, workout) a detské ihrisko.
Apartmánový dom je postavený z drevených CLT panelov vyrábaných presne na mieru v Rakúsku. Vďaka kombinácii dreva, ekologického zateplenia STEICO na báze dreva a špeciálnej fasády má apartmán zdravú mikroklímu. Vďaka výmene vzduchu cez rekuperáciu aj dostatok čerstvého vzduchu bez toho, aby ste sa starali o vetranie. Špičková technológia Loxone robí z apartmánu plne inteligentné bývanie, ktoré premýšľa a pracuje za vás. Nemusíte riešiť chladenie v lete či kúrenie v chladnejších mesiacoch, inteligencia sa o všetko postará. A ak chcete niečo zmeniť v nastaveniach, máte poruke aplikáciu v mobile.
• Ekologická suchá stavba zo špeciálnych panelov
Celá vrchná stavba je postavená z CLT panelov vyrábaných v Rakúsku vlastným stavebným tímom (odborníci na stavby z CLT panelov). Celodrevené steny v interiéri sú natierané špeciálnym olejom.
• Prevetrávaná fasáda
Predsadená, prevetrávaná fasáda z termodreva, ktorá dýcha a zabezpečuje zdravú mikroklímu v apartmáne. Dom je zateplený ekologickou izoláciou STEICO® (vyrábanou z dreva) a omietnutý jemnozrnným povrchom z fasádneho systému STO®.
Výsledkom kombinácie dreva a špeciálnej izolácie je pasívny energetický štandard budovy.
• Špeciálne Okná- Belgické hliníkové okná REYNAERS® s extra hrubým izolačným 3-sklom a špeciálnymi fóliami proti silnému slnečnému žiareniu.
• Výťah KONE® pre 8 osôb.
• Strecha- Plochá, bezspádová s hydroizolačnou fóliou a štrkovým zásypom.
• Servisné zázemie domu
Každý majiteľ má prístup do práčovne s profesionálnou práčkou a sušičkou (nezaberá miesto v apartmáne). Garáže pre golfové autíčko sú osadené bránami HÖRMANN®.
Spodná stavba (súčasťou ktorej je servisné zázemie) je z monolitického betónu.
• Pláž a anglický trávnik
O anglický trávnik pri dome sa stará správca. Majitelia apartmánov môžu oddychovať aj na pieskovej pláži pri jazere v bezprostrednej blízkosti apartmánu.
Interiér
• Inteligentný systém pre smart bývanie
Fungovanie apartmánu riadi smart elektronika LOXONE® (kúrenie / chladenie, osvetlenie, tienenie a hudba). Pracuje autonómne, nastavenia meníte pohodlne cez mobil.
• Vzduchotechnika rieši čerstvý vzduch
O neustály prísun čerstvého vzduchu sa stará systém MITSUBISHI®.
• Kúpeľňa  s 1 WC(kompletne vybavená) a samostatné WC
Apartmán  je vybavený s kompletne zariadenou kúpeľňou vrátane skriniek a doplnkov. Vybavenie zahŕňa značkové veľkoplošné obklady LAMINAM®, kúpeľňové batérie AXOR®, doplnky EMCO® a keramické zariaďovacie prvky DURAVIT®.
• Kuchyňa so spotrebičmi
Súčasťou apartmánu je kuchynská linka s dyhovanými dvierkami a pracovnou doskou z umelého kameňa a s osadenými elektrospotrebičmi SIEMENS®.
• Kvalitný nábytok
Vstavené šatníkové skrine s dvierkami z hrubej dubovej dyhy a vnútorným osvetlením, nábytok Poliform, TV Samsung QLED 176cm
• Masívne parkety
Hrubé drevené parkety s nadštandardnou masívnou dubovou vrstvou.
• Tienenie
Súčasťou veľkoplošných okien sú elektrické závesy Blackout a rolety Lockscreen.
• Dvere
Bezfalcové interiérové dvere s masívnou dyhou (rovnako dyhované sú aj obložkové zárubne).
Apartmán je na liste vlastníctva zapísaný ako byt. Môžete ho financovať hypotékou so splatnosťou až 30 rokov s nízkou splátkou. Apartmán je pripravený k okamžitému užívaniu. K apartmánu prislúcha parkovacie státie a pivnica.

area-icon

68m2

shower-icon

Bathrooms:

garage-icon

Garage:

bed-icon

Bedrooms:

Property type: Apartmán

Year of construction: 2021

Address

Address:

Šajdíkove Humence

State:

Slovakia

ZIP CODE:

906 07

Field:

Penati Golf Resort

Details

Property ID:

Šajdíkove Humence

Price:

300.000 €

Area:

68 m2

Bedrooms

Bathrooms

Garage:

Year of construction:

2021

Property type:

Apartmán

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Jazero

check-mark-icon

Krb

check-mark-icon

Posilňovňa

check-mark-icon

Sauna

check-mark-icon

Sušička

Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.