Golf Apartments 3-4 izb. apartmány s terasou a parkovaním

1/10

Golf Apartments 3-4 izb. apartmány s terasou a parkovaním

Description

RealityMaster ponúka exkluzívne na predaj 3 a 4 izbové Golf Apartments v prízemných apartmánových domoch v úplne novej zástavbe v žiadanej a svetovo známej lokalite areálu Penati Golf Resort pri obci Šajdíkové Humence.
Moderné apartmány majú zastavanú plochu 108m2 a úžitkovú plochou 91m2. Pred každým apartmánom sú 2 parkovacie miesta, a z obývacej izby a spálne prístupná terasa cca 25m2.
Jendopodlažný apartmánový dom s kombinovanou plochou a sedlovou strechou je postavený z obvodových a priečkových SIP panelov 170 a 110mm. Dom je zateplený EPS polystyrénom. Vykurovanie je podlahové, elektrické. V každom apartmánovom dome sa nachádzajú iba 3 apartmány s rôznou dispozíciou:
Apartmán A – 4 izbový, 3 samostatné spálne (90,13m2 + terasa 25m2)
Apartmán B – 3 izbový s garážou (90,13m2 + terasa 25m2)(na fotografiách a 3D obhliadke)
Apartmán C – 3 izbový s veľkou obývacou miestnosťou 46m2 (91,10m2 + terasa 25m2)
ďalšie apartmány vo výstavbe
Dispozícia apartmánu je jednoduchá a príjemne vyriešená. Vchod nás dovedie do vstupnej haly, chodby vedúcej až do zadnej časti domu. V chodbe je priestranná vstavaná skriňa, vstup do izieb / garáže a samostatného WC. Chodba nás ďalej dovedie do dominantnej dennej časti domu – do kuchyne spojenej s obývačkou s vysokým stropom. Miestnosť je presvetlená veľkým oknom a dverami vedúcimi na terasu. Z obývačky sa dostaneme do priestrannej kúpeľne a hlavnej spálne s výhľadom na terasu.
3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=pgtTm7dw23u
CENA a VYBAVENIE
Apartmány sa predávajú kompletne dokončené a zariadené NA KĽÚČ 335.000 EUR s DPH a províziou.
Zateplenie EPS, plastové/hliníkové okná s izolačným trojsklom + vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, fasáda, rozvody vody a elektriny, teplovodné podlahové kúrenie, omietky, potery, biela maľovka. Vonku zhotovené parkovacie státia so zámkovou dlažbou pre 2 autá, za apartmánom vydláždená terasa s drevenou pergolou, vyrovnaný pozemok.
Obklady, dlažby, sanita – WC, sprchový kút, vypínače a svietidlá, kuchynská linka na mieru, vstavané skrine na mieru, interiérové dvere, dekorácie, závesy.
Kuchyňa – kompletné vybavenie kuchyne vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, rúra na pečenie, indukčná varná doska, umývačka riadu), digestor, jedálenský stôl na mieru, stoličky. Kúpeľňa – kompletne zariadená vrátane podsvieteného LED zrkadla. Obývačka – TV, sedačka, konferenčný stolík. Spálňa – posteľ. nočné stolíky.
LOKALITA
Penati Golf Resort je na Slovensku ojedinelý projekt, ktorý pribudol na mape špičkových golfových rezortov v strednej Európe. Prvý areál u nás rozlohou na ploche 217 hektárov a vlastnosťami splní očakávania širokého spektra golfistov a golfových priaznivcov. Okrem 36-jamkového golfového rezortu svetových parametrov ponúkne pestré možnosti na relax, aktívny oddych a na kvalitné trávenie voľného času.
Neopakovateľnou scenériou areálu a rozmanitosťou aktivít sa golfový rezort stáva protipólom unavujúcej dynamike života. Zelená oáza v prekrásnej krajine s veľkým jazerom obklopeným slnečnými plážami a romantickými zákutiami poskytne dokonalý zážitok. Stáva sa skutočným rajom pre aktívnych hráčov golfu aj pre členov ich rodín, priateľov a všetkých, ktorí radi spoznávajú nových ľudí a vyznávajú aktívny a zdravý životný štýl.
Cena zahŕňa províziu RK a kompletný právny servis, vrátane vypracovania autorizovaných zmlúv a vkladu do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s bezplatným hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania a poistenia Vašej novej nehnuteľnosti.
Prevedieme vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne – naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.
Ak Vás ponuka zaujala, dohodnite si obhliadku:
Samuel Bokroš
0944 689 740
bokrossamuel@realitymaster.sk

area-icon

108m2

shower-icon

Bathrooms: 1

garage-icon

Garage: 1

bed-icon

Bedrooms: 1

Property type: Apartmán

Year of construction: 2023

Address

Address:

Šajdíkové Humence

State:

Slovakia

ZIP CODE:

90607

Field:

Penati Golf Resort

Details

Property ID:

Šajdíkové Humence

Price:

335000 €

Area:

108 m2

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Garage:

1

Year of construction:

2023

Property type:

Apartmán

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

Sušička

check-mark-icon

WiFi

logo-of-company

RealityMaster

RealityMaster s.r.o.

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.