Rodinný dom 4+KK

1/19

Rodinný dom 4+KK

Description

Na predaj veľkorysý 4-izb. Bungalov, garáž, pozemok 672m2 v Penati Golf Resort

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v štádiu holodom v obci Šajdíkove Humence v unikátnom rezorte rodinných a rekreačných domov pri dvoch 18- jamkových ihriskách v blízkosti  mesta Senica. Okrem špičkového golfového ihriska si môžete vychutnávať dokonalý relax v lesoch chránenej krajinnej oblasti Záhorie.Pozemok je situovaný ako rohový a je prístupný z troch strán existujúcej asfaltovej komunikácie. Hlavný vstup do RD a garáže je zo severovýchodnej strany. Terasa je orientovaná na juhozápad.  Dom je dobre dispozične riešený ( denná a nočná zóna), ponúka kvalitné materiály a spĺňa aj najvyššie nároky.

Inžinierske siete:

 • prípojka vody
 • prípojka tlakovej kanalizácie
 • elektroprípojka
 • optický internet Orange

Rodinný dom je nepodpivničený, prízemný bez obytného podkrovia so sedlovou strechou s betónovou krytinou a prestrešenou terasou. Súčasťou rodinného domu je garáž.Výstavba nehnuteľnosti začala v lete 2020 kvalitnými základmi (Základové pásy boli vykopané do hĺbky 1,2 metra vystužené železnými klietkami, dvojitá výstuž kari sieti. Zalievanie základových pásov ako aj samotnej dosky bolo betónom kategórie B 30/37 XA2 ). Obvodové murivo (300mm) a priečky(150mm) sú murované z pórobetónových tvárnic Ytong.Okná sú plastové SALAMANDER® bluEvolution® 92 (tieto výrobky patria k absolútnej svetovej špičke) s päťkomorovým podkladovým profilom a s izolačným trojsklom AGC®. V obývacej izbe sú terasové dvere hliníkové. Dom má prípravu na rekuperáciu a tepelné čerpadlo spolu so zásobníkom na TUV značky Flexit. Podlahové kúrenie bude teplovodné s tým že sa počíta na východnej strane domu so solárnymi panelmi. Z domu sú vyvedené dve vodovodné hadice, kde sa počíta so zachytávaním dažďovej vody a využívaním na polievanie. V dome je natiahnutá vodoinštalácia a elektroinštalácia, príprava na zmäkčovač vody a  príprava na vonkajšie žalúzie.Rodinný dom sa predáva v stave v akom stojí, priebežne sa realizujú práce podľa projektu, predpokladané dokončenie do stavu Holodom máj/2021. Obhliadky možné po dohode kedykoľvek.

area-icon

200m2

shower-icon

Bathrooms: 1

garage-icon

Garage: 1

bed-icon

Bedrooms: 4

Property type: Dom

Year of construction: 2020

Address

Address:

Šajdíkove Humence

State:

Slovensko

ZIP CODE:

906 07

Field:

Penati Golf Resort

Details

Property ID:

Price:

258000 €

Area:

200 m2

Bedrooms

4

Bathrooms

1

Garage:

1

Year of construction:

2020

Property type:

Dom

Status:

Na prenájom

Accessories

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

WiFi

Mgr. Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.