Vilka pri jazere Penati Golf Resort

1/26

Vilka pri jazere Penati Golf Resort

Description

Ponúkame Vám na predaj priestrannú 3izb. vilku typu Falcon s pekným pozemkom (428m2) a ideálnou polohou v prvom zálive v rezidenčnom areáli susediacim s obľúbeným golfovým rezortom v Šajdíkových Humencoch blízko mesta Senica.

Rezort je na Slovensku unikátom, nachádza sa v atraktívnom prostredí lesa s 24-hektárovým jazerom, ktoré je súčasťou areálu. Okrem špičkového golfového ihriska si môžete vychutnávať dokonalý relax v lesoch chránenej krajinnej oblasti Záhorie. Zámerom rezidenčného areálu pri golfovom ihrisku bolo vytvoriť relaxačné a oddychové centrum – miesto kde majiteľ môže aktívne tráviť svoj voľný čas v kruhu svojej rodiny a priateľov.

Čas ukázal, že zámer prekonal očakávania a z obľúbených víkendových chatiek sa stali celoročne využívané vilky, ktoré je možné aj výhodne prenajímať .

Dispozícia rekreačnej vilky pozostáva na 1.NP zo vstupných priestorov, skladom pod priestorom schodiska, kúpeľne so sprchovým kútom s WC a obytného priestoru s klimatizáciou. Obytný priestor tvorí obývacia, jedálenská, kuchynská časť a otvorené schodisko. V obývacej časti sa nachádza krb. Hlavný obytný priestor je spojený s vonkajším prostredím posuvnou zasklenou stenou s priamym napojením na vonkajšiu terasu s výhľadom na jazero s vlastným mólom s priamym vstupom do jazera. Vonkajšia terasa je prekrytá pevným prestrešením. Na 2.NP sa nachádzajú dve spálne s výhľadom na vodnú plochu, prvá s manželskou posteľou a druhá s dvoma single posteľami. Súčasťou 2.NP je aj chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, bidetom a WC. Vilka má garáž/sklad s možnosťou parkovania golfového vozíka .

Orientácia vilky je na juho-západnú stranu. K dispozícii je dostatok parkovacieho miesta.

Kúpou vilky získate dobrú investíciu kde golfový areál je zárukou, že vložené prostriedky nestratia hodnotu.

Vilka je pripravená k okamžitému užívaniu, prenajímaniu (v prípade záujmu sezónny prenájom zabezpečený). Cena zahŕňa komplexný právny servis, autorizovanie zmluvy advokátom a všetky poplatky súvisiace s prevodom.

area-icon

140m2

shower-icon

Bathrooms: 2

garage-icon

Garage:

bed-icon

Bedrooms: 2

Property type: Vilka

Year of construction:

Address

Address:

Šajdíkove Humence

State:

Slovensko

ZIP CODE:

Field:

Penati Golf Resort

Details

Property ID:

Price:

388.000 €

Area:

140 m2

Bedrooms

2

Bathrooms

2

Garage:

Year of construction:

Property type:

Vilka

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Jazero

check-mark-icon

Klimatizácia

check-mark-icon

Krb

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

WiFi

check-mark-icon

Záhrada

Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.