2 izb. apartmán v Penati Golf Resort  

1/32

2 izb. apartmán v Penati Golf Resort  

Popis

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2izb. apartmán v unikátnom rezorte rekreačných viliek a luxusných apartmánov pri dvoch 18-jamkových ihriskách v blízkosti obce Šajdíkove Humence a na skok do mesta Senica.
Apartmán sa nachádza v budove A priamo na súkromnej pláži v atraktívnom prostredí lesa s 24-hektárovým jazerom, ktoré je súčasťou privátneho stráženého areálu. Okrem špičkového golfového ihriska si môžete vychutnávať dokonalý relax v lesoch chránenej krajinnej oblasti Záhorie. K dispozícii je multifunkčné ihrisko (tenis, minifutbal, volejbal, basketbal, workout) a detské ihrisko.
Apartmánový dom je postavený z drevených CLT panelov vyrábaných presne na mieru v Rakúsku. Vďaka kombinácii dreva, ekologického zateplenia STEICO na báze dreva a špeciálnej fasády má apartmán zdravú mikroklímu. Vďaka výmene vzduchu cez rekuperáciu aj dostatok čerstvého vzduchu bez toho, aby ste sa starali o vetranie. Špičková technológia Loxone robí z apartmánu plne inteligentné bývanie, ktoré premýšľa a pracuje za vás. Nemusíte riešiť chladenie v lete či kúrenie v chladnejších mesiacoch, inteligencia sa o všetko postará. A ak chcete niečo zmeniť v nastaveniach, máte poruke aplikáciu v mobile.
• Ekologická suchá stavba zo špeciálnych panelov
Celá vrchná stavba je postavená z CLT panelov vyrábaných v Rakúsku vlastným stavebným tímom (odborníci na stavby z CLT panelov). Celodrevené steny v interiéri sú natierané špeciálnym olejom.
• Prevetrávaná fasáda
Predsadená, prevetrávaná fasáda z termodreva, ktorá dýcha a zabezpečuje zdravú mikroklímu v apartmáne. Dom je zateplený ekologickou izoláciou STEICO® (vyrábanou z dreva) a omietnutý jemnozrnným povrchom z fasádneho systému STO®.
Výsledkom kombinácie dreva a špeciálnej izolácie je pasívny energetický štandard budovy.
• Špeciálne Okná- Belgické hliníkové okná REYNAERS® s extra hrubým izolačným 3-sklom a špeciálnymi fóliami proti silnému slnečnému žiareniu.
• Výťah KONE® pre 8 osôb.
• Strecha- Plochá, bezspádová s hydroizolačnou fóliou a štrkovým zásypom.
• Servisné zázemie domu
Každý majiteľ má prístup do práčovne s profesionálnou práčkou a sušičkou (nezaberá miesto v apartmáne). Garáže pre golfové autíčko sú osadené bránami HÖRMANN®.
Spodná stavba (súčasťou ktorej je servisné zázemie) je z monolitického betónu.
• Pláž a anglický trávnik
O anglický trávnik pri dome sa stará správca. Majitelia apartmánov môžu oddychovať aj na pieskovej pláži pri jazere v bezprostrednej blízkosti apartmánu.
Interiér
• Inteligentný systém pre smart bývanie
Fungovanie apartmánu riadi smart elektronika LOXONE® (kúrenie / chladenie, osvetlenie, tienenie a hudba). Pracuje autonómne, nastavenia meníte pohodlne cez mobil.
• Vzduchotechnika rieši čerstvý vzduch
O neustály prísun čerstvého vzduchu sa stará systém MITSUBISHI®.
• Kúpeľňa  s 1 WC(kompletne vybavená) a samostatné WC
Apartmán  je vybavený s kompletne zariadenou kúpeľňou vrátane skriniek a doplnkov. Vybavenie zahŕňa značkové veľkoplošné obklady LAMINAM®, kúpeľňové batérie AXOR®, doplnky EMCO® a keramické zariaďovacie prvky DURAVIT®.
• Kuchyňa so spotrebičmi
Súčasťou apartmánu je kuchynská linka s dyhovanými dvierkami a pracovnou doskou z umelého kameňa a s osadenými elektrospotrebičmi SIEMENS®.
• Kvalitný nábytok
Vstavené šatníkové skrine s dvierkami z hrubej dubovej dyhy a vnútorným osvetlením, nábytok Poliform, TV Samsung QLED 176cm
• Masívne parkety
Hrubé drevené parkety s nadštandardnou masívnou dubovou vrstvou.
• Tienenie
Súčasťou veľkoplošných okien sú elektrické závesy Blackout a rolety Lockscreen.
• Dvere
Bezfalcové interiérové dvere s masívnou dyhou (rovnako dyhované sú aj obložkové zárubne).
Apartmán je na liste vlastníctva zapísaný ako byt. Môžete ho financovať hypotékou so splatnosťou až 30 rokov s nízkou splátkou. Apartmán je pripravený k okamžitému užívaniu. K apartmánu prislúcha parkovacie státie a pivnica.

area-icon

68m2

shower-icon

Kúpeľne:

garage-icon

Garáž:

bed-icon

Spálne:

Typ nehnuteľnosti: Apartmán

Rok výstavby: 2021

Adresa

Adresa:

Šajdíkove Humence

Štát:

Slovensko

PSČ:

906 07

Ihrisko:

Penati Golf Resort

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

Šajdíkove Humence

Cena:

300.000 €

Rozloha:

68 m2

Spálne

Kúpeľne

Garáž:

Rok výstavby:

2021

Typ nehnutelnosti:

Apartmán

Status:

Na predaj

Príslušenstvo

check-mark-icon

Jazero

check-mark-icon

Krb

check-mark-icon

Posilňovňa

check-mark-icon

Sauna

check-mark-icon

Sušička

Mgr. Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na realitnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.