4 izbový dom

1/3

4 izbový dom

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom A v zaujímavom projekte atypicky riešeného dvojdomu   vo vyhotovení holodom v obci Šajdíkove Humence. Projekt sa nachádza v unikátnom rezorte rodinných a rekreačných domov pri dvoch 18- jamkových golfových ihriskách v blízkosti  mesta Senica.Rodinný dvojdom je umiestnený v strede 7 árového pozemku, prístupný z existujúcej asfaltovej komunikácie. Ku každému domu prináleží 3,5 árový pozemok. Hlavný vstup do domov je zo severovýchodnej strany. Terasy sú orientované na juhozápad.  4-izbový dom je dobre dispozične riešený : denná zóna na prízemí, nočná zóna na poschodí, dostatok úložných priestorov vo forme šatníkov, kuchyňa je prepojená s obývacou časťou s možnosťou stavebne oddeliť. Štádium vyhotovenia a predaja ponúka dostatok možností na individuálne dokončenie podľa vlastných požiadaviek.

area-icon

350m2

shower-icon

Kúpeľne: 2

garage-icon

Garáž:

bed-icon

Spálne: 3

Typ nehnuteľnosti: Dom

Rok výstavby: 2022

Adresa

Adresa:

Šajdíkove Humence

Štát:

Slovensko

PSČ:

906 07

Ihrisko:

Penati Golf Resort

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

Cena:

Cena dohodou €

Rozloha:

350 m2

Spálne

3

Kúpeľne

2

Garáž:

Rok výstavby:

2022

Typ nehnutelnosti:

Dom

Status:

Na prenájom

Príslušenstvo

check-mark-icon

Jazero

Mgr. Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na inzertnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.