Apartmán v Penati Golf Resort

1/36

Apartmán v Penati Golf Resort

Popis

Apartmány v projekte LuxApartments sú stavbou s nadčasovou architektúrou. Tento projekt v sebe kombinuje najmodernejšiu stavebnú technológiu s použitím kvalitných prírodných materiálov a premyslený dizajn. Svojou unikátnou polohou priamo na súkromnej pláži ponúka maximálne pohodlie a relax v obľúbenom golfovom rezorte.
Apartmánový dom je postavený z drevených CLT panelov vyrábaných presne na mieru v Rakúsku. Vďaka kombinácii dreva, ekologického zateplenia STEICO na báze dreva a špeciálnej fasády má apartmán zdravú mikroklímu. Vďaka výmene vzduchu cez rekuperáciu aj dostatok čerstvého vzduchu bez toho, aby ste sa starali o vetranie. Špičková technológia Loxone robí z apartmánu plne inteligentné bývanie, ktoré premýšľa a pracuje za vás. Nemusíte riešiť chladenie v lete či kúrenie v chladnejších mesiacoch, inteligencia sa o všetko postará. A ak chcete niečo zmeniť v nastaveniach, máte poruke aplikáciu v mobile.
• Ekologická suchá stavba zo špeciálnych panelov
Celá vrchná stavba je postavená z CLT panelov vyrábaných v Rakúsku vlastným stavebným tímom (odborníci na stavby z CLT panelov). Celodrevené steny v interiéri sú natierané špeciálnym olejom.
• Prevetrávaná fasáda
Predsadená, prevetrávaná fasáda z termodreva, ktorá dýcha a zabezpečuje zdravú mikroklímu v apartmáne. Dom je zateplený ekologickou izoláciou STEICO® (vyrábanou z dreva) a omietnutý jemnozrnným povrchom z fasádneho systému STO®.
Výsledkom kombinácie dreva a špeciálnej izolácie je pasívny energetický štandard budovy.
• Špeciálne Okná- Belgické hliníkové okná REYNAERS® s extra hrubým izolačným 3-sklom a špeciálnymi fóliami proti silnému slnečnému žiareniu.
• Výťah KONE® pre 8 osôb.
• Strecha- Plochá, bezspádová s hydroizolačnou fóliou a štrkovým zásypom.
• Servisné zázemie domu
Každý majiteľ má prístup do práčovne s profesionálnou práčkou a sušičkou (nezaberá miesto v apartmáne). Garáže pre golfové autíčko sú osadené bránami HÖRMANN®.
Spodná stavba (súčasťou ktorej je servisné zázemie) je z monolitického betónu.
• Pláž a anglický trávnik
O anglický trávnik pri dome sa stará správca. Majitelia apartmánov môžu oddychovať aj na pieskovej pláži pri jazere v bezprostrednej blízkosti apartmánu.
Interiér
• Inteligentný systém pre smart bývanie
Fungovanie apartmánu riadi smart elektronika LOXONE® (kúrenie / chladenie, osvetlenie, tienenie a hudba). Pracuje autonómne, nastavenia meníte pohodlne cez mobil.
• Vzduchotechnika rieši čerstvý vzduch
O neustály prísun čerstvého vzduchu sa stará systém MITSUBISHI®.
• Kúpeľňa (kompletne vybavená)
Apartmán  je vybavený s kompletne zariadenou kúpeľňou vrátane skriniek a doplnkov. Vybavenie zahŕňa značkové veľkoplošné obklady LAMINAM®, kúpeľňové batérie AXOR®, doplnky EMCO® a keramické zariaďovacie prvky DURAVIT®.
• Kuchyňa so spotrebičmi
Súčasťou apartmánu je kuchynská linka s dyhovanými dvierkami a pracovnou doskou z umelého kameňa a s osadenými elektrospotrebičmi SIEMENS®.
• Kvalitný nábytok
Vstavené šatníkové skrine s dvierkami z hrubej dubovej dyhy a vnútorným osvetlením, nábytok Poliform, TV Samsung QLED 176cm
• Masívne parkety
Hrubé drevené parkety s nadštandardnou masívnou dubovou vrstvou.
• Tienenie
Súčasťou veľkoplošných okien sú elektrické závesy Blackout a rolety Lockscreen.
• Dvere
Bezfalcové interiérové dvere s masívnou dyhou (rovnako dyhované sú aj obložkové zárubne).
Apartmán je na liste vlastníctva zapísaný ako byt. Môžete ho financovať hypotékou so splatnosťou až 30 rokov s nízkou splátkou. Apartmán je pripravený k okamžitému užívaniu. K apartmánu prislúcha parkovacie státie a pivnica.
K apartmánu je možné prikúpiť ďalšie vonkajšie parkovacie státie a garáž na golfové autíčko, ako aj golfové autíčko.
Ak je luxus Váš štandard a chcete nehnuteľnosť užívať ihneď, je táto ponuka pre Vás ideálna.
Cena apartmánu na vyžiadanie. ( Firemné vlastníctvo odpočet DPH)

area-icon

42m2

shower-icon

Kúpeľne:

garage-icon

Garáž:

bed-icon

Spálne:

Typ nehnuteľnosti: Apartmán

Rok výstavby: 2021

Adresa

Adresa:

Šajdíkove Humence-Senica

Štát:

Slovensko

PSČ:

906 07

Ihrisko:

Penati Golf Resort

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

Šajdíkove Humence-Senica

Cena:

Dohodou €

Rozloha:

42 m2

Spálne

Kúpeľne

Garáž:

Rok výstavby:

2021

Typ nehnutelnosti:

Apartmán

Status:

Na predaj

Príslušenstvo

check-mark-icon

Klimatizácia

check-mark-icon

Krb

Mgr. Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na inzertnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.