Golf Apartments 3-4 izb. apartmány s terasou a parkovaním

1/10

Golf Apartments 3-4 izb. apartmány s terasou a parkovaním

Popis

RealityMaster ponúka exkluzívne na predaj 3 a 4 izbové Golf Apartments v prízemných apartmánových domoch v úplne novej zástavbe v žiadanej a svetovo známej lokalite areálu Penati Golf Resort pri obci Šajdíkové Humence.
Moderné apartmány majú zastavanú plochu 108m2 a úžitkovú plochou 91m2. Pred každým apartmánom sú 2 parkovacie miesta, a z obývacej izby a spálne prístupná terasa cca 25m2.
Jendopodlažný apartmánový dom s kombinovanou plochou a sedlovou strechou je postavený z obvodových a priečkových SIP panelov 170 a 110mm. Dom je zateplený EPS polystyrénom. Vykurovanie je podlahové, elektrické. V každom apartmánovom dome sa nachádzajú iba 3 apartmány s rôznou dispozíciou:
Apartmán A – 4 izbový, 3 samostatné spálne (90,13m2 + terasa 25m2)
Apartmán B – 3 izbový s garážou (90,13m2 + terasa 25m2)(na fotografiách a 3D obhliadke)
Apartmán C – 3 izbový s veľkou obývacou miestnosťou 46m2 (91,10m2 + terasa 25m2)
ďalšie apartmány vo výstavbe
Dispozícia apartmánu je jednoduchá a príjemne vyriešená. Vchod nás dovedie do vstupnej haly, chodby vedúcej až do zadnej časti domu. V chodbe je priestranná vstavaná skriňa, vstup do izieb / garáže a samostatného WC. Chodba nás ďalej dovedie do dominantnej dennej časti domu – do kuchyne spojenej s obývačkou s vysokým stropom. Miestnosť je presvetlená veľkým oknom a dverami vedúcimi na terasu. Z obývačky sa dostaneme do priestrannej kúpeľne a hlavnej spálne s výhľadom na terasu.
3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=pgtTm7dw23u
CENA a VYBAVENIE
Apartmány sa predávajú kompletne dokončené a zariadené NA KĽÚČ 335.000 EUR s DPH a províziou.
Zateplenie EPS, plastové/hliníkové okná s izolačným trojsklom + vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, fasáda, rozvody vody a elektriny, teplovodné podlahové kúrenie, omietky, potery, biela maľovka. Vonku zhotovené parkovacie státia so zámkovou dlažbou pre 2 autá, za apartmánom vydláždená terasa s drevenou pergolou, vyrovnaný pozemok.
Obklady, dlažby, sanita – WC, sprchový kút, vypínače a svietidlá, kuchynská linka na mieru, vstavané skrine na mieru, interiérové dvere, dekorácie, závesy.
Kuchyňa – kompletné vybavenie kuchyne vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, rúra na pečenie, indukčná varná doska, umývačka riadu), digestor, jedálenský stôl na mieru, stoličky. Kúpeľňa – kompletne zariadená vrátane podsvieteného LED zrkadla. Obývačka – TV, sedačka, konferenčný stolík. Spálňa – posteľ. nočné stolíky.
LOKALITA
Penati Golf Resort je na Slovensku ojedinelý projekt, ktorý pribudol na mape špičkových golfových rezortov v strednej Európe. Prvý areál u nás rozlohou na ploche 217 hektárov a vlastnosťami splní očakávania širokého spektra golfistov a golfových priaznivcov. Okrem 36-jamkového golfového rezortu svetových parametrov ponúkne pestré možnosti na relax, aktívny oddych a na kvalitné trávenie voľného času.
Neopakovateľnou scenériou areálu a rozmanitosťou aktivít sa golfový rezort stáva protipólom unavujúcej dynamike života. Zelená oáza v prekrásnej krajine s veľkým jazerom obklopeným slnečnými plážami a romantickými zákutiami poskytne dokonalý zážitok. Stáva sa skutočným rajom pre aktívnych hráčov golfu aj pre členov ich rodín, priateľov a všetkých, ktorí radi spoznávajú nových ľudí a vyznávajú aktívny a zdravý životný štýl.
Cena zahŕňa províziu RK a kompletný právny servis, vrátane vypracovania autorizovaných zmlúv a vkladu do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s bezplatným hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania a poistenia Vašej novej nehnuteľnosti.
Prevedieme vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne – naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.
Ak Vás ponuka zaujala, dohodnite si obhliadku:
Samuel Bokroš
0944 689 740
bokrossamuel@realitymaster.sk

area-icon

108m2

shower-icon

Kúpeľne: 1

garage-icon

Garáž: 1

bed-icon

Spálne: 1

Typ nehnuteľnosti: Apartmán

Rok výstavby: 2023

Adresa

Adresa:

Šajdíkové Humence

Štát:

Slovensko

PSČ:

90607

Ihrisko:

Penati Golf Resort

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

Šajdíkové Humence

Cena:

335000 €

Rozloha:

108 m2

Spálne

1

Kúpeľne

1

Garáž:

1

Rok výstavby:

2023

Typ nehnutelnosti:

Apartmán

Status:

Na predaj

Príslušenstvo

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

Sušička

check-mark-icon

WiFi

logo-of-company

RealityMaster

RealityMaster s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na inzertnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.