Rodinný dom 4+KK

1/19

Rodinný dom 4+KK

Popis

Na predaj veľkorysý 4-izb. Bungalov, garáž, pozemok 672m2 v Penati Golf Resort

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v štádiu holodom v obci Šajdíkove Humence v unikátnom rezorte rodinných a rekreačných domov pri dvoch 18- jamkových ihriskách v blízkosti  mesta Senica. Okrem špičkového golfového ihriska si môžete vychutnávať dokonalý relax v lesoch chránenej krajinnej oblasti Záhorie.Pozemok je situovaný ako rohový a je prístupný z troch strán existujúcej asfaltovej komunikácie. Hlavný vstup do RD a garáže je zo severovýchodnej strany. Terasa je orientovaná na juhozápad.  Dom je dobre dispozične riešený ( denná a nočná zóna), ponúka kvalitné materiály a spĺňa aj najvyššie nároky.

Inžinierske siete:

 • prípojka vody
 • prípojka tlakovej kanalizácie
 • elektroprípojka
 • optický internet Orange

Rodinný dom je nepodpivničený, prízemný bez obytného podkrovia so sedlovou strechou s betónovou krytinou a prestrešenou terasou. Súčasťou rodinného domu je garáž.Výstavba nehnuteľnosti začala v lete 2020 kvalitnými základmi (Základové pásy boli vykopané do hĺbky 1,2 metra vystužené železnými klietkami, dvojitá výstuž kari sieti. Zalievanie základových pásov ako aj samotnej dosky bolo betónom kategórie B 30/37 XA2 ). Obvodové murivo (300mm) a priečky(150mm) sú murované z pórobetónových tvárnic Ytong.Okná sú plastové SALAMANDER® bluEvolution® 92 (tieto výrobky patria k absolútnej svetovej špičke) s päťkomorovým podkladovým profilom a s izolačným trojsklom AGC®. V obývacej izbe sú terasové dvere hliníkové. Dom má prípravu na rekuperáciu a tepelné čerpadlo spolu so zásobníkom na TUV značky Flexit. Podlahové kúrenie bude teplovodné s tým že sa počíta na východnej strane domu so solárnymi panelmi. Z domu sú vyvedené dve vodovodné hadice, kde sa počíta so zachytávaním dažďovej vody a využívaním na polievanie. V dome je natiahnutá vodoinštalácia a elektroinštalácia, príprava na zmäkčovač vody a  príprava na vonkajšie žalúzie.Rodinný dom sa predáva v stave v akom stojí, priebežne sa realizujú práce podľa projektu, predpokladané dokončenie do stavu Holodom máj/2021. Obhliadky možné po dohode kedykoľvek.

area-icon

200m2

shower-icon

Kúpeľne: 1

garage-icon

Garáž: 1

bed-icon

Spálne: 4

Typ nehnuteľnosti: Dom

Rok výstavby: 2020

Adresa

Adresa:

Šajdíkove Humence

Štát:

Slovensko

PSČ:

906 07

Ihrisko:

Penati Golf Resort

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

Cena:

258000 €

Rozloha:

200 m2

Spálne

4

Kúpeľne

1

Garáž:

1

Rok výstavby:

2020

Typ nehnutelnosti:

Dom

Status:

Na prenájom

Príslušenstvo

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

WiFi

Mgr. Andrea Zacharová

DITY s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na inzertnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.