Apartmány Rezort Black Stork

region-icon
Lokalita:Veľká Lomnica
Cena od: 199 999 €

O projekte

V podtatranskej obci Veľká Lomnica, odkiaľ je jedinečný výhľad na celú panorámu Vysokých Tatier Vám ponúkame na predaj jedinečné apartmány.

Jedná sa o moderný apartmánový dom, ktorý svojou polohou ponúka jedinečnú možnosť mať v dosahu obrovské množstvo turistických, športových a relaxačných aktivít. Dom sa nachádza hneď vedľa profesionálneho 27-jamkového golfového areálu Black Stork s prestížnou známkou „A PGA Golf Course“   a 12 km od novovzniknutého golfového ihriska Royal Valley Golf Club, Malý Slavkov. Apartmány sa nachádzajú len 7km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica a cca. 20 min. autom od Starého Smokovca a mesta Poprad. V zimnom období potešia bežkárske dráhy v dĺžke 10km  aj v rámci golfového ihriska.

Dokonalé miesto a výhľady počas celého roku.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Hlavné benefity nehnuteľnosti

icon
3 x 9 jamkoví golfové ihrisko
icon
Výhľad na Vysoké Tatry
logo-of-company

Dity s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na realitnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.