O nás

Objavte dokonalé spojenie relaxu a pohybu s našou realitnou kanceláriou, kde sa váš sen o bývaní pri golfových greenoch  stane skutočnosťou. Špecializujeme sa na exkluzívne golfové nehnuteľnosti a ponúkame široký výber domov, viliek, apartmánov a pozemkov, ktoré uspokoja vášnivých golfistov ale aj tých, ktorí hľadajú pokojnú krásu a životný štýl. Od rekreačných domov so súkromnými greenmi až po útulné vilky priamo pri jazere. Naše vybrané portfólio je navrhnuté tak, aby vyhovovalo rôznym potrebám a preferenciám. Náš špecializovaný tím ide nad rámec predaja a poskytuje personalizované konzultácie, aby sme plne pochopili vaše požiadavky a našli vám ideálnu nehnuteľnosť. Zažite stelesnenie elegancie a pohodlia, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke. Vstúpte do sveta, kde sa vaše rána začínajú pohľadom na čerstvo pokosené greeny. Dovoľte nám, aby sme vám našli váš  druhý domov pri golfovom ihrisku. 

Naším cieľom je ponúknuť vám viac ako len dobré fotografie a inzerciu na štandardných inzertných portáloch. Vďaka priamej organizácii golfových turnajov ako aj osobnej účasti na golfových turnajoch disponujeme silnou sieťou portfólia kupujúcich

Prečo by ste mali predávať / kupovať nehnuteľnosti s nami ?

Profesionalizmus

Dodržiavame etické štandardy a právne predpisy. Využívame profesionálne služby odborníkov ( fotograf, advokát, revízny technik).

Komunikácia

Schopnosť jasne a efektívne komunikovať je kľúčová. Sme schopní jasne vysvetliť všetky aspekty kúpy alebo predaja nehnuteľnosti a odpovedať na Vaše otázky.

Znalosť trhu

Poznáme miestny ( špeciálny) realitný trh vrátane aktuálnych cien a dostupných možností.

Flexibilita a prispôsobivosť

Každý zákazník je jedinečný a má individuálne potreby a požiadavky. Sme schopní prispôsobiť sa týmto potrebám a nájsť riešenia, ktoré vyhovujú konkrétnym situáciám.

Budovanie siete

Dlhodobo si budujeme sieť kontaktov a partnerstiev v rámci golfovej komunity.

Schopnosti predaja

Vieme odprezentovať pridanú hodnotu golfových nehnuteľností, presvedčivo argumentovať a vyjednávať pre našich klientov.

Inovatívnosť

Sme otvorení novým spôsobom práce a s využívaním nových technológií udržiavame konkurenčnú výhodu.

Sledovanie trendov

Neustále sledujeme trendy v odvetví, navštevujeme odborné konferencie, výstavy, golfové turnaje a prispôsobujeme sa novým požiadavkám ako trhu tak aj klientom.

Exkluzivita a individualita

Vzhľadom k nášmu prístupu s dôrazom na kvalitu, uprednostňujeme exkluzívne zastupovanie klienta. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj neverejný predaj. Kladieme dôraz na individuálny prístup.

Dobrá investícia a bývanie s pridanou hodnotou to sú golfové nehnuteľnosti

Máte otázky?

Na realitnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

Napíšte nám

    Meno a priezvisko

    E-mail

    Správa

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.