Golfovo-rekreačné bývanie, Banská Bystrica – Badín

1/21

Na predaj

Badín

Golfovo-rekreačné bývanie, Banská Bystrica – Badín

Description

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 10 rodinných domov v jedinečnom projekte Tri Duby Residence priamo v areáli Tri Duby Golf Resort v obci Badín pri Banskej Bystrici. Projekt Tri Duby Residence je tak dokonalým spojením moderného dizajnu komfortného bývania a unikátnej polohy na strednom Slovensku, ktorá je obľúbená pre celoročné rozmanité možnosti športového vyžitia.
Architektúra rekreačných domov s veľkoformátovými oknami zaručuje ničím nerušený pokojný výhľad priamo na greeny, drevená fasáda v kombinácii s kameňom zas umocňuje pocit bývania v prírode. 18 jamkové golfové ihrisko situované na pozemku 42 hektárov je obklopené krásnou scenériou a ponúka 4 tee úrovne. Výstavba domov s J-V orientáciou je tak obklopená zeleňou, požadované súkromie vám zabezpečí privátny vstup chránený rampou.
Klient má na výber z dvoch typov domov. Variant domu A ponúka 4 domy s obytnou plochou 154 m2, variant domu B zahŕňa 6 domov s výmerou 132 m2. Dispozične pozostávajú z dvoch podlaží prepojených galériou, ktorá dodáva celému interiéru pocit vzdušnosti a veľkoleposti. Na vstupnom podlaží sa nachádza veľkorysá denná časť reprezentovaná otvoreným konceptom obývacej izby, na ktorú plynule nadväzuje kuchynský kút s jedálňou. Samozrejmosťou je priamy vstup na terasu. Podlažie ďalej ponúka spálňu, kúpeľňu ako aj praktickú komoru. Na poschodí sú umiestnené ďalšie dve spálne so spoločnou kúpeľňou.
Parkovanie je zabezpečené 2 parkovacími státiami priamo na pozemku, v prípade požiadavky je možné ich prestrešiť.
Doplnkové služby pre majiteľov rekreačných domov: zabezpečenie plného celoročného servisu ku každému domu, prenájom domov, služby upratovania, pravidelnej údržby, starostlivosti o záhradu. Majitelia automaticky získavajú doživotné členstvo v golfovom klube, vlastné golfové autíčko, možnosť využívať Clubhouse, reštauráciu na organizovanie privátnych osláv, eventov a pod.
Štandard vybavenia: laminátové podlahy, prémiová keramická dlažba 60×60 cm, plastové okná s izolačným trojsklom, elektrické podlahové kúrenie, presklené zábradlie galérie, wifi termostaty podlahového kúrenia, sanita kúpeľní.
Štandard exteriér: exteriérové osvetlenie domu, drevená terasa, drevená fasáda kombinovaná s kameňom, terénne a sadové úpravy, 8×400 Watt fotovoltický panel na streche + invertor, oplotenie pozemku.
Kúpou rekreačného domu získavate nielen benefity pre vlastné účely v čase, kedy dom aktívne využívate, ale aj širokú ponuku služieb starostlivosti o ich správu v čase vašej neprítomnosti. Systém zabezpečenia prenájmu je zároveň benefitom vašej investície.
dom A: 154 m2
dom B: 132 m2
4 izby, 2 kúpeľne
pozemky od 300 – 400 m2
priamo v areáli Tri Duby Golf Resort
doživotné členstvo v golfovom klube
golfové autíčko
reštaurácia v areáli
široká ponuka doplnkových služieb
investičná príležitosť
celoročné športové vyžitie
súkromie, bezpečnosť
lyžiarske stredisko Donovaly 30 min
začiatok výstavby: leto 2023
doba výstavby: 18 mesiacov
Lokalita – Tri Duby Golf Resort
Ideálna poloha golfového areálu v tesnej blízkosti Banskej Bystrice vytvára z rekreačných domov výbornú investíciu na trávenie voľného času. Či sa už rozhodnete na jeho aktívne využite priamo v areáli alebo zvolíte prechádzky do okolia, je len na vás. Približne vo vzdialenosti 30 km sú dostupné historické mestá ako Banská Štiavnica či Kremnica.
Donovaly, vzdialené 30 km, obľubujú priaznivci letných i zimných športov. Lyžiarske stredisko je populárne najmä medzi rodinami s deťmi, v lete si prídu na svoje nadšenci aktívneho životného štýlu, bicyklovania, adrenalínových športov či turistiky. K dispozícii je množstvo označených horských trás, turistických chodníkov a kilometre bežeckých tratí.

area-icon

132m2

shower-icon

Bathrooms:

garage-icon

Garage:

bed-icon

Bedrooms:

Property type: Dom

Year of construction: 2023

Address

Address:

Badín

State:

Slovakia

ZIP CODE:

Field:

Tri Duby Golf Resort

Details

Property ID:

Badín

Price:

478 000 €

Area:

132 m2

Bedrooms

Bathrooms

Garage:

Year of construction:

2023

Property type:

Dom

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Klimatizácia

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

WiFi

logo-of-company

Slovakia Sothebys Int. Realty

Slovak Republic Realty s.r.o.

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.