Štvorizbová vila s bazénom v Light House Golf and Spa Resort

1/33

Na predaj

Balchik

Štvorizbová vila s bazénom v Light House Golf and Spa Resort

Description

Táto vila sa nachádza v Light House Golf a Spa Resort na pobreží Čierneho mora v severnom Bulharsku. Vila je dvojpodlažná a má veľkosť 157 m2.
Na prvom poschodí je veľká obývacia izba s otvorenou kuchyňou a jedálňou, ďalej malá spálňa, chodba a kúpeľňa. Z obývacej izby je vstup na veľkú terasu a záhradu 167 m2. Na záhrade je bazén
A, schodisko vedie na druhé poschodie, kde je kúpeľňa a dve lôžkové izby. Jedna zo spální má balkón, odkiaľ je úžasný výhľad do záhrady a na golfové ihriská
Vila sa predáva so všetkým nábytkom a je vybavená všetkými potrebami, ako je práčka, TV s plochou obrazovkou, klimatizácia vo všetkých izbách, umývačka atď.
Lighthouse Golf Resort sa nachádza vedľa dvoch ďalších golfových komplexov, Black Sea Rama a Thracian Cliffs. Všetky tri ponúkajú nádherný výhľad na Čierne more a niektoré z najlepších golfových ihrísk v Európe.
Okrem golfu ponúka komplex rad zariadení, ako sú tri vonkajšie bazény, krytý bazén, fitness centrum a kúpele, niekoľko reštaurácií a barov, minimarket a niekoľko športových zariadení, ako je tenis, basketbal a volejbal.
Pod letoviskom (5 km) sa nachádza nedotknutá pláž s lehátkami a slnečníkmi, vodnými aktivitami a reštaurácií. V lete sú lehátka, slnečníky a kyvadlová doprava k dispozícii zadarmo. Balčik a jeho útulná prístavná promenáda sú vzdialené 5 km. Balchik má tiež atrakcie, ako je historické múzeum, chrám Kybele, jedna z najkrajších botanických záhrad na Balkáne a bývalý kráľovský palác. Varna je 50 km ďaleko a Burgas je 150 km ďaleko.
Golfový areál svojim obyvateľom ponúka:
• Prestížne 18-jamkové golfové ihrisko;
• Golfová škola;
• Rozdeľovač,
• Dve ihriská
• Liečebné a kozmetické centrum;
• Vnútorné a vonkajšie bazény pre dospelých a deti;
• Športové centrum s vonkajšími kurtmi na tenis, basketbal, volejbal a ďalšie.
• Desať reštaurácií a barov
• Supermarkety

area-icon

154m2

shower-icon

Bathrooms: 0

garage-icon

Garage: 0

bed-icon

Bedrooms: 0

Property type: vila

Year of construction: 2012

Address

Address:

Balchik

State:

Bulgaria

ZIP CODE:

9600

Field:

Lighthouse Golf Resort

Details

Property ID:

Balchik

Price:

154000 €

Area:

154 m2

Bedrooms

0

Bathrooms

0

Garage:

0

Year of construction:

2012

Property type:

vila

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Jazero

check-mark-icon

Klimatizácia

check-mark-icon

Parkovacie státie

check-mark-icon

Posilňovňa

check-mark-icon

WiFi

check-mark-icon

Záhrada

Wolfgang Quiliz

Balkan Vacation Homes

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.