Štvorizbová vila v prestížnom golfovom a kúpeľnom komplexe neďaleko Balčiku

1/20

Na predaj

Balchik

Štvorizbová vila v prestížnom golfovom a kúpeľnom komplexe neďaleko Balčiku

Description

Tento dvojposchodový dom sa nachádza v prestížnom komplexe Lighthouse Golf & SPA. Komplex sa nachádza 7 km južne od Balčiku na náhornej plošine nad plážou White Lagoon Beach. Z domu je výhľad na les a golfové ihriská.
Dom sa skladá z veľkej obývacej izby s jedálňou a otvorenou kuchyňou, toalety a schodiska vedúceho do druhého poschodia. Z obývacej izby je vstup na veľkú terasu a záhradu.
Na druhom poschodí sú tri izby, dve kúpeľne s WC a chodba, terasa. Vila má 119 m2 a patrí k nej záhrada 100 m2. Vila sa nachádza vedľa jedného zo spoločných bazénov v rezorte,
Lighthouse Golf Resort sa nachádza vedľa dvoch ďalších golfových komplexov, Black Sea Rama a Thracian Cliffs. Všetky tri ponúkajú nádherný výhľad na Čierne more a niektoré z najlepších golfových ihrísk v Európe.
Okrem golfu ponúka komplex rad zariadení, ako sú tri vonkajšie bazény, krytý bazén, fitness centrum a kúpele, niekoľko reštaurácií a barov, minimarket a niekoľko športových zariadení, ako je tenis, basketbal a volejbal.
Pod letoviskom (5 km) sa nachádza nedotknutá pláž s lehátkami a slnečníkmi, vodnými aktivitami a reštaurácií. V lete sú lehátka, slnečníky a kyvadlová doprava k dispozícii zadarmo. Balčik a jeho útulná prístavná promenáda sú vzdialené 5 km. Balchik má tiež atrakcie, ako je historické múzeum, chrám Kybele, jedna z najkrajších botanických záhrad na Balkáne a bývalý kráľovský palác. Varna je 50 km ďaleko a Burgas je 150 km ďaleko.
Golfový areál svojim obyvateľom ponúka:
• Prestížne 18-jamkové golfové ihrisko;
• Golfová škola;
• Minigolf,
• Dve ihriská
• Liečebné a kozmetické centrum;
• Vnútorné a vonkajšie bazény pre dospelých a deti;
• Športové centrum s vonkajšími kurtmi na tenis, basketbal, volejbal a ďalšie.
• Desať reštaurácií a barov
• Supermarkety

area-icon

117m2

shower-icon

Bathrooms:

garage-icon

Garage:

bed-icon

Bedrooms:

Property type: vila

Year of construction: 2012

Address

Address:

Balchik

State:

Bulgaria

ZIP CODE:

9600

Field:

Lighthouse golf

Details

Property ID:

Balchik

Price:

83000 €

Area:

117 m2

Bedrooms

Bathrooms

Garage:

Year of construction:

2012

Property type:

vila

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Jazero

check-mark-icon

Klimatizácia

check-mark-icon

Posilňovňa

check-mark-icon

WiFi

check-mark-icon

Záhrada

Wolfgang Quiliz

Balkan Vacation Homes

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.