Rekreacny pozemok

1/3

Na predaj

Brezno

Rekreacny pozemok

Description

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne vo výhradnom zastúpení ponúka pre milovníkov oddychu, relaxu na predaj pozemky v rekreačnej oblasti Horná Lehota – časť Tále.

Ide o parcelu registra C, na LV je vedená ako ostatná plocha. Podľa UP je parcela zahrnutá na individuálnu chatovú rekreáciu.

Pitnú vodu je možne riešiť formou studne, odpad riešený žumpou, elektrina v dosahu /viac info po telefóne príp. pri osobnej obhliadke/, prístupová cesta je obecná, spevnená a udržiavaná.

Je ideálnym miestom pre rekreačnú chatu v lese, v blízkosti jazera, lyžiarskeho vleku, s dostatkom súkromia a možností na rekreáciu (kúpanie, prechádzky, turistika, cykloturistika, lyžovanie a i.), prip. ak ste milovnikom golfu, v blizkosti sa nachadza golfove ihrisko (Gray Bear Tale Nizke Tatry).
Parcela je rovinatá, až mierne svahovitá, po vyčistení slnečná, celoročne dostupná.

Pozemky sa nachádzajú v lukratívnej veľmi vyhľadávanej lokalite v krásnej prírode Nízkych Tatier s možnosťou turistiky, rekreácie a rôznych športových aktivít.
Turista si tu príde na svoje počas celého roka: jazero, turistika – vodopády Vajskovského potoka, hubárčenie, golf Tále, wellness v hotely Tále, v zime-lyž.strediská Ski Tále, Krpáčovo, Chopok, Srdiečko, Mýto pod Ďumbierom.

V tichom ihličnatom lese sú vybudované hotely /Stupka, Partizán/, v širšom okolí hotely /Biotika, Polianka, Hydro Krpáčovo/.

Video Krpáčovo a Tále: https://youtu.be/9Yeh_Jp9SKI

Ak Vás láka aktívny oddych, dokonalý relax, čistý vzduch, krásna príroda – Tále sú to pravé pre Vás

V prípade záujmu o obhliadku, viac informácií a cenu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0904 631 505, p. Bukovcová, email: danisovark@gmail.com

/www.peknebyvanierk.sk/

area-icon

4500m2

shower-icon

Bathrooms:

garage-icon

Garage:

bed-icon

Bedrooms:

Property type: Pozemok

Year of construction:

Address

Address:

Brezno

State:

Slovakia

ZIP CODE:

97681

Field:

Tale

Details

Property ID:

Brezno

Price:

247500 €

Area:

4500 m2

Bedrooms

Bathrooms

Garage:

Year of construction:

Property type:

Pozemok

Status:

Na predaj

Accessories

check-mark-icon

Jazero

logo-of-company

Bukovcová

Pekné Bývanie realitna kancelaria

  Name and Surname

  Phone number

  E-mail

  Message

  We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.

  Call

  Do you have questions?

  On the GolfProperty.eu advertising portal, you will find properties for sale/rent within Europe located near golf courses. If you have any questions regarding advertising, selling or buying real estate, do not hesitate to contact us.

  Contact us

   Name and surname

   E-mail

   A message

   We process your personal data for the purpose of fulfilling your request. More information can be found in the privacy policy.