Rekreacny pozemok

1/3

Na predaj

Brezno

Rekreacny pozemok

Pozemok

Popis

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne vo výhradnom zastúpení ponúka pre milovníkov oddychu, relaxu na predaj pozemky v rekreačnej oblasti Horná Lehota – časť Tále.

Ide o parcelu registra C, na LV je vedená ako ostatná plocha. Podľa UP je parcela zahrnutá na individuálnu chatovú rekreáciu.

Pitnú vodu je možne riešiť formou studne, odpad riešený žumpou, elektrina v dosahu /viac info po telefóne príp. pri osobnej obhliadke/, prístupová cesta je obecná, spevnená a udržiavaná.

Je ideálnym miestom pre rekreačnú chatu v lese, v blízkosti jazera, lyžiarskeho vleku, s dostatkom súkromia a možností na rekreáciu (kúpanie, prechádzky, turistika, cykloturistika, lyžovanie a i.), prip. ak ste milovnikom golfu, v blizkosti sa nachadza golfove ihrisko (Gray Bear Tale Nizke Tatry).
Parcela je rovinatá, až mierne svahovitá, po vyčistení slnečná, celoročne dostupná.

Pozemky sa nachádzajú v lukratívnej veľmi vyhľadávanej lokalite v krásnej prírode Nízkych Tatier s možnosťou turistiky, rekreácie a rôznych športových aktivít.
Turista si tu príde na svoje počas celého roka: jazero, turistika – vodopády Vajskovského potoka, hubárčenie, golf Tále, wellness v hotely Tále, v zime-lyž.strediská Ski Tále, Krpáčovo, Chopok, Srdiečko, Mýto pod Ďumbierom.

V tichom ihličnatom lese sú vybudované hotely /Stupka, Partizán/, v širšom okolí hotely /Biotika, Polianka, Hydro Krpáčovo/.

Video Krpáčovo a Tále: https://youtu.be/9Yeh_Jp9SKI

Ak Vás láka aktívny oddych, dokonalý relax, čistý vzduch, krásna príroda – Tále sú to pravé pre Vás

V prípade záujmu o obhliadku, viac informácií a cenu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0904 631 505, p. Bukovcová, email: danisovark@gmail.com

/www.peknebyvanierk.sk/

area-icon

4500m2

shower-icon

Kúpeľne:

garage-icon

Garáž:

bed-icon

Spálne:

Typ nehnuteľnosti: Pozemok

Rok výstavby:

Adresa

Adresa:

Brezno

Štát:

Slovensko

PSČ:

97681

Ihrisko:

Tale

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

Brezno

Cena:

247500 €

Rozloha:

4500 m2

Spálne

Kúpeľne

Garáž:

Rok výstavby:

Typ nehnutelnosti:

Pozemok

Status:

Na predaj

Príslušenstvo

check-mark-icon

Jazero

logo-of-company

Bukovcová

Pekné Bývanie realitna kancelaria

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na realitnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.