Luxusní vila s bazénem kousek od pláže

1/19

Na prenájom

Los Alcázares

Luxusní vila s bazénem kousek od pláže

Popis

Luxusní vilka se soukromým bazénem pouze 450m od pláže.
Nabízíme k pronájmu nově postavený dům se soukromým bazénem a parkováním v suterénu.
Dům se dvěma patry, 3 ložnicemi a dvěma koupelnami nabízí výbornou možnost relaxu ve venkovních prostorách, na terasách a na střešních terasách, které vám umožňují vychutnat si všechny sluneční hodiny každý den v roce. Dům se nachází v malebném španělském lázeňském městečku Los Alcazares, jen 5 minut chůze od nádherných písečných pláží Mar Menoru.

Nacházíte se zde i v blízkosti golfových hřišť La Serena a Roda, a jen kousek od centra města Los Alcázares s množstvím restaurací, obchodů a všech potřebných služeb.
Los Alcázares je lázeňské město, které se nachází v oblasti Costa Calida (Teplé Pobřeží) u břehů Mar Menor, což v překladu znamená Malé moře.
Mar Menor je laguna se slanou vodou o rozloze 128 km čtverečních s teplotou moře o 5 stupňů vyšší než má Středozemní moře. Pro mnoho lidí je tato oblast poměrně neznámá a proto je jedním z nejlépe střežených tajemství Španělska. Voda z Mar Menor je bohatá na minerály a je známá pro své zdraví prospěšné vlastnosti. Světová zdravotnická organizace uvádí Mar Menor jako jedno z nejzdravějších míst na Zemi.

Termální lázně, které ve městě existovaly již od římských dob, jsou tam dodnes. Zátoka je známá zejména návštěvníkům s revmatickými, artritickými a kožními problémy, jelikož na pláži je část s přírodní bahenní lázní, která údajně přináší terapeutické výsledky srovnatelné s těmi u Černého moře.
Nabízí také nespočet možností pro windsurfisty a všechny jachtaře. Existuje několik škol potápění, plachtění a kanoistiky, kde se můžete naučit techniku ​​těchto sportů a spoustu příležitostí k procvičení nově nabytých dovedností.

Všechny zdejší pláže spojuje nádherná promenáda. Jsou plně vybaveny sprchami, fontánami, přístupem pro handicapované a také množstvím aktivit, jako jsou vodní sporty a plážové hry.

Ve skutečnosti Mar Menor, kromě toho, že jsou největšími venkovními lázněmi na světě, jsou také považovány za jednu z nejlepších oblastí pro regatu a některé vodní sporty, které lze praktikovat po celý rok. Mělké moře zůstává teplé až do začátku podzimu, což z něj činí ideální destinaci pro pozdní léto nebo podzim.

Cena za pronájem je od 1300Eur/měsíc a v zimních měsících je cena 1400Eur/měsíc.

Zimní sezona se považuje od října do května a minimální doba pronájmu jsou tři měsíce.

Pokud si nevyberete z naší nabídky, vyhledáme vám nemovitost podle vašich požadavků u našich partnerů.
Nabízíme velmi profesionální služby a bezkonkurenční servis.
Reality Costa Blanca

area-icon

122m2

shower-icon

Kúpeľne: 2

garage-icon

Garáž:

bed-icon

Spálne: 3

Typ nehnuteľnosti: Vila

Rok výstavby:

Adresa

Adresa:

Los Alcázares

Štát:

Španielsko

PSČ:

30710

Ihrisko:

La Serena

Podrobnosti

ID nehnuteľnosti:

21777

Cena:

150 €

Rozloha:

122 m2

Spálne

3

Kúpeľne

2

Garáž:

Rok výstavby:

Typ nehnutelnosti:

Vila

Status:

Na prenájom

Príslušenstvo

check-mark-icon

Parkovacie státie

logo-of-company

Doležel Jindřich

Reality Costa Blanca s.r.o.

  Meno a priezvisko

  Telefón

  E-mail

  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

  Zavolať

  Máte otázky?

  Na inzertnom portály GolfProperty.eu nájdete nehnuteľnosti na predaj/prenájom v rámci Európy nachádzajúce sa pri golfových ihriskách. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inzercie, predaja alebo kúpy nehnuteľnosti neváhajte nás kontaktovať.

  Napíšte nám

   Meno a priezvisko

   E-mail

   Správa

   Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.